Article

Сценарій нового року 2013 для дорослих

Сценарій нового року 2013 для дорослих

Всім відоме повір'я: як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш. Можливо, саме тому всі намагаються зустріти Новий Рік весело і з розмахом, щоб притягнути до себе щастя, багатство, достаток всякої смакоти, і багато інших благ. Прагнення у всіх одне, але відзначають Новий Рік всі по-різному. Хтось з рідними, хтось з друзями, хтось з дітьми, хтось зі своєю другою половинкою. Звичайно, в галасливій компанії будь-яке свято завжди проходить веселіше, яскравіше і цікавіше. Для тих, хто задумав саме так провести прийдешній 2013 рік, є кілька цікавих ідей про те, які розваги можна включити в новорічну програму, в залежності від того, наскільки близькі люди зберуться. Отже, яким має бути сценарій нового року 2013 для дорослих?

Якщо, наприклад, у великій компанії будуть і доросла молодь, і літні люди, то «пікантні» конкурси та розваги, швидше за все, будуть недоречні. Тому акцент потрібно робити на необразливий гумор. Гра в «Зіпсований телефон», яка, на перший погляд, здається примітивною, під «градус», має піти на ура. Спочатку нашіптування сусідові на вухо будуть банальними, але чим далі-тим цікавіше.

Так само можна пограти в «Розсміши сусіда». Правила гри - кожна людина, по черзі, робить зі своїм сусідом праворуч (ліворуч) яку-небудь смішну річ, всі інші при цьому повинні якомога довше втриматися від сміху. Той, хто розсміється - вибуває. А ось що витворяти з сусідом - тут вже все залежить від фантазії.

Перший новорічний сценарій.

Наповнити обстановку сміхом можна, зігравши в гру «Приміряй обновку!». Для цього заздалегідь готується велика коробка - «Гардероб», яка наповнюється різними смішними речами: чепчиками, «сімейками» величезного розміру, водолазними масками, смішними окулярами, ліфчиками і панталонах, підгузками й т.д. Кожному гостю пропонується примірити обновочку, яку він, не дивлячись, витягне з коробки. Що-що, а фотографії виряджених красенів вийдуть чудовими.

Другий новорічний сценарій

. Багатьом сподобається ідея пограти в «Художників». Бажаючим зав'язують очі, дають необхідні інструменти - папір, фломастери, маркери, і т.д. і пропонують намалювати Змію - символ 2013 року. Поки художники змагаються, інші гості можуть їм підказувати, як малювати. Автор цього шедевра отримує приз.

Третій новорічний сценарій.

У компаніях, де збираються люди одного кола, або виключно молодь, конкурси та ігри можуть мати і більш пікантний характер. Новорічна ніч 2013 - час ворожінь і виконання бажань. І цим можна активно скористатися. «Наприклад», гра «Подаруй бажання» може почати розвиватися в дуже навіть інтригуючій манері. Для цього всі гості пишуть на папірцях різні цікаві бажання, всі листочки складаються в шапку або мішок, і кожен по черзі витягує одну записку і дарує цю записку будь-якому гостю, від якого і буде потрібно виконання того бажання, яке він прочитає.

Четвертий новорічний сценарій.

Ті, хто люблять обійми і дотики, напевно, із задоволенням візьмуть участь у конкурсі «шукачі скарбів». Для участі по черзі викликаються по одному хлопцю і дівчині. Одному з них зав'язують очі, а іншому прикріплюють шпилькою шоколадну «Монету», або ховають її де-небудь в одязі або на тілі. Якщо люди не сором'язливі, то на самому видному місці «золото» можна і не залишати, а заховати подалі, де цікавіше. Шукач скарбів, ясна річ, повинен знайти «монетку». Ускладнювати завдання можна, заборонивши користуватися руками, або для одного хлопця виставити 5 дівчат, причому монетка буде тільки в однієї.

 
 

Контакти  

Якщо у Вас виникли, будь-які питання чи побажання, Ви можете з’єднатись з нами через форму контактів.