Article

Як правильно вибрати джинси?

Жінці, незважаючи навіть на великий вибір одягу в шафі, завжди хочеться купити щось новеньке. І сьогодні в рубриці ми погоримо про те, як правильно вибрати джинси.

Худеньким дівчатам при виборі джинсів стилісти радять відмовитися від об'ємних моделей. Всупереч популярній думці, вони не врятують ситуацію, а навіть навпаки погіршать. Краще купувати світлі джинси з заниженою талією. Добре також виглядатимуть завужені або вкорочені штани.

Якщо ви прагнете зробити фігуру більш жіночною, виберіть джинси з широкими виставками на стегнах. Зверніть увагу на кольорові моделі, це модний тренд в цьому сезоні.

Якщо в дівчини широкі стегна і хочеться трохи їх візуально зменшити, то на запитання, як правильно вибрати джинси, стилісти пропонують звернути увагу на джинси з потертістю в області задніх кишень. Самі ж задні кишені повинні бути великими по розміру.

Якщо Ви прагнете виглядати ще стрункіше, то не забудьте про взуття. Не слід одягати при цьому взуття на низькому каблуці, а краще вибрати високий широкий каблук.

Джинси слід одягати з блузами, жакетами або жилетами з завищеною талією. Така красивая одежда візуально витягне фігуру і звузить стегна.

Буває так, що в дівчини просто чудова фігура. Стрункі ноги і вузька талія. Здавалося б питання, як правильно вибрати джинси, взагалі не повинно бути актуальним. Але вона не вміє цим користуватися. Для такої дівчини стилісти радять більше уваги звернути на джинси оригінального крою. Вони відмінно підкреслять усі гідності зовнішності дівчини.

Як правильно вибрати джинси, якщо ти вважаєш, що в тебе трохи плоскі сідниці, то в якості безпрограшного варіанта підійдуть штани з легким кльошем внизу. Також можна придивитися до кольорових джинсів.

Більш жіночні форми здатні також зробити вкорочені джинси-банани і завужені моделі. Але якщо Ви вибираєте останні, то зупиніться на високій талії.

Я думаю сьогодні я трохи допомогла Вам розібратися в питанні, як правильно вибрати джинси.

 
 

Контакти  

Якщо у Вас виникли, будь-які питання чи побажання, Ви можете з’єднатись з нами через форму контактів.